FODBOLDEN I   UGE 19
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ST. BEDEDAG FRE. LUKKET KONTAKT TENNISVAGT 3876 0062
   
LØRDAG 09.00 - 15.00 STEEN BERG 2180 1835
   
SØNDAG 09.00 - 13.30 STEEN BERG 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 19
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL   KLUB   OMKL    
MA 8/5   19.45   SUPERMASTER       B 1903       FR.BERG IP
                         
    20.30   OLD B ØST   5   UNION   2   KUNST 3
                         
    20.30   SEN 7M   6   VESTERBRO   4   KUNST 2
                         
TI 9/5   14.00   RESERVELIGA   10   ESBJERG       KB 2
                         
    17.30   U16 RESERVE   12   HB KØGE   2   KUNST 3
                         
ON 10/5   20.30   7M SEN P1   6   OLYMPIA   2   KUNST 2
                         
    20.30   7M SEN P3   4   VESTIA   5   KUNST 2
                         
FR 12/5   09.00   U17   12   TRÆNING       KUNST 3
                         
    10.00   U15 P3   1   B 1908   7   KUNST 2
                         
    11.00   U14/15 ØST   11   TRÆNING       KUNST 3
                         
    11.30   SERIE 3 P10   4   VESTIA   2   KUNST 2
                         
LØ 13/5   10.00   U14 P4   5   AFLYST   7   KUNST 2
                         
    11.15   U13 M   6   FA 2000       KUNST 3
                         
    11.15   U14 ØST 2   4   BSF   8   KUNST 2
                         
    13.00   U17 LIGA   12   FCM   2   KUNST 3
                         
    13.00   KS-SERIEN   3   SKJOLD       FR.BERG IP
                         
    15.15   U19 LIGA   13   FCM   1   KUNST 3
                         
SØ 14/5   10.00   U14 P5   4   SKJOLD   5   KUNST 3
                         
    10.00   U13 P2   7   HELLAS   D   KUNST 2
                         
    10.00   U13 P5   F   FB   E   KUNST 2
                         
    11.45   U16 ØST   8   HOLBÆK   2   KUNST 3
                         
    12.00   U9 A1       STÆVNE       FR.BERG IP
                         
    13.30   SERIE 3 P9   6   FB   5   KUNST 3
                         
    13.30   U17 ØST   1   FR.SUND   4   KUNST 2
                         
    16.00   MIX   7   TRÆNING       KUNST 2