FODBOLDEN I   UGE 20
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 09.00 - 12.00 STEEN BERG 2180 1835
   
SØNDAG 09.00 - 13.00 STEEN BERG 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

HJEMMEKAMPE UGE 20
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL   KLUB   OMKL    
MA 15/5   19.45   VETERAN   5   PIONEREN       FR.BERG IP
                         
TI 16/5   19.00   U15 P2   F   SKOVSHOVED   2   BANE 7
                         
ON 17/5   17.00   U11A P2   E   B 1903   1   BANE 7
                         
    20.30   GOM 7M   6   KFUM   4   KUNST 2
                         
    20.30   VET 7M   5   SYDHAVNEN   2   KUNST 2
                         
TO 18/5   11.00   SUPER GOM   1   ØSTERBRO   2   KUNST 2
                         
    20.30   GOM   6   SIF/HIK   2   KUNST 3
                         
FR 19/5   17.15   U15 P3   5   DRAGØR   2   KUNST 2
                         
    17.30   U13 P6   6   CPH YOUTH   E   BANE 7
                         
    17.30   U12 B P4   D   FR.VALBY   F   BANE 7
                         
    18.30   U15 P2   4   KASTRUP   8   KUNST 2
                         
    19.00   U19 M   1   AB TÅRNBY   7   KUNST 3
                         
LØ 20/5   10.00   U12 A P2   5   FB       KUNST 2
                         
    10.00   U12 C P4   6   HIK   8   KUNST 2
                         
    10.00   U12 B P3   E   FREM   8   KUNST 3
                         
    10.00   U11 B P1   F   FA 2000       KUNST 2
                         
    11.15   U13 P1   4   FR.VALBY   D   KUNST 2
                         
    11.15   U13 ØST   7   HUI   2   KUNST 2
                         
    11.15   U14 ØST   11   LYNGBY   1   KUNST 3
                         
SØ 21/5   10.00   U10 A P2   7   DBUK STÆVNE       KUNST 2
                         
    10.00   U10 C P2   8   DBUK STÆVNE       KUNST 2
                         
    10.00   U7 P3       DBUK STÆVNE       PILE ALLE
                         
    13.30   U16 P1   8   B1903   6   KUNST 3
                         
    13.00   U10 B P2   7   DBUK STÆVNE       KUNST 2
                         
    13.00   U10 B P3   1   DBUK STÆVNE       KUNST 2
                         
    13.00   U7 P6       DBUK STÆVNE       PILE ALLE
                         
    16.00   MIX   7   TRÆNING       KUNST 2