FODBOLDEN I   UGE 37
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 13.00 - 18.30 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG 09.00 - 13.00 PER RASMUSSEN 3876 0062
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 37
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL.   KLUB   OMKL    
MA 11/9   20.30   M+ 60   5   UNION   4   KUNST 2
                         
    20.30   M+ 40   6   B 93   2   KUNST 2
                         
ON 13/9   20.30   SEN 7M 4   6   BK BEATUM   4   KUNST 2
                         
TO 14/9   11.00   M+65 7M   1   LYNGBY   2   KUNST 2
                         
FR 15/9   17.30   U17 M   2   AB TÅRNBY   E   BANE 7
                         
    17.45   U16 M   5   B 93   D   BANE 8
                         
    18.30   SERIE 3   4   SUNDBY   7   KUNST 2
                         
    19.00   KS-SERIEN   3   UNION       FR.BERG IP
                         
    19.30   U19 M   1   GVI   G   KUNST 3
                         
LØ 16/9   10.00   U13 ØST 1   7   B 93   1   KUNST 2
                         
    10.00   U13 ØST 2   8   FARUM   2   KUNST 2
                         
    10.00   U14 P1   5   FA 2000       KUNST 3
                         
    11.15   U15 P3   6   HELLAS   E   BANE 8
                         
    11.30   U15 ØST 1   11   FC ROSKILDE   G   KUNST 3
                         
    11.30   U14 P3   4   VANLØSE   F   KUNST 2
                         
    13.00   U14 ØST 1   11   HB KØGE   7   KUNST 3
                         
    13.00   U19-LIGAEN   13   AAB   1   KB 2
                         
    13.00   U13 P3   5   VESTIA   8   KUNST 2
                         
    15.30   U17-LIGAEN   12   AAB   2   KUNST 3
                         
SØ 17/9   10.00   U11 A P1   E   B1908   8   KUNST 2
                         
    10.00   U13 M   4   VANLØSE   6   KUNST 2
                         
    11.00   OB POKAL ???   5   GREVE   2   KUNST 3
                         
    11.15   U10 A1   D   VALLENSBÆK   F   BANE 8
                         
    11.45   U17 P3   1   PRESPA   7   KUNST 2
                         
    16.00   KB MIX   7   TRÆNING       KUNST 2