FODBOLDEN I  UGE 11
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
             
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 16.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
           
SØNDAG  09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
HJEMMEKAMPE UGE 11
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 12/3 10.00 SUPMASTER   AVARTA   FR.BERG IP
             
TI 13/3 19.30 FA 2000/RØDO.   M+ 60 1 KUNST 2
             
  20.00 U17-LIGA   HB KØGE   FR.BERG IP
             
ON 14/3 20.45 SEN 7M 2 4 B 1950 6 KUNST 2
             
FR 16/3 18.30 U15 P1-2 4 KASTRUP 2 KUNST 3
             
  18.30 U13 P4 6 SUNDBY 8 KUNST 2
             
  19.15 U19 M   FB   FR.BERG IP
             
LØ 17/3 09.00 U17/U19-LIGA   TRÆNING   KUNST 3
             
  08.30 U13 A2 E TRÆNING   KUNST 2
             
  10.30 SUPERLIGA   TRÆNING   KUNST 3
             
  10.00 U14 T 11 HOLBÆK 4 KUNST 2
             
  11.30 U13 ØST 7 LYNGBY 2 KUNST 2
             
  12.00 KS-SERIEN 3 HJÄRSÅS-V. 1 KUNST 3
             
  13.00 U12 C P3 G GLADSAXE-H. F KUNST 2
             
  13.00 U11 C P3 E ØSTERBRO D KUNST 2
             
             
             
  14.15 U14 P1-2 8 B 93 7 KUNST 2
             
  15.30 U12 A2 G BSF F KUNST 2
             
  15.30 U12 C P4 E SKJOLD D KUNST 3
             
  15.45 U15 ØST 2 2 HVIDOVRE 6 KUNST 3
             
  16.45 U10 A2 7 2 KAMPE 8 KUNST 2
             
  17.00 U13 A2 E TRÆNING   KUNST 3
             
SØ 18/3 10.00 U17/U19-LIGA   TRÆNING   KUNST 3
             
  10.00 U13 M 7 B 93 G KUNST 2
             
  10.00 U13 P3 5 HUNDIGE D KUNST 2
             
  11.45 U15 ØST 1 11 FC ROSKILDE 2 KUNST 3
             
  11.45 U17 M 1 ROSKILDE 6 KUNST 2
             
  13.30 U14 P3 4 VIRUM-S. 5 KUNST 2
             
  13.30 U12 B P5 8 HELLAS D KUNST 2
             
  13.30 U11 C P4 7 GLOSTRUP G KUNST 2
             
  14.45 U13 P1-2 1 FRIHEDEN 6 FR.BERG IP
             
  14.45 U11 T E KØGE 2 KUNST 2