FODBOLDEN I  UGE 23
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN  
           
TIRSDAG LUKKET   KONTAKT  TENNISVAGT 2238 2306
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
             
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
           
SØNDAG  09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
HJEMMEKAMPE UGE 23
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 4/6 11.00 M+ 70 1 SIF/HIK 2 KUNST 2
             
  20.30 M+ 32 5 FA 2000   KUNST 3
             
  20.30 U19 M 2 B 93 4 KUNST 2
             
TI 5/6 09.30 U11 T E TRÆNING   ½ KUNST 2
             
  11.00 U14 ØST 11 ROSKILDE 1 KUNST 3
             
  11.00 U13 A2 5 U13 A2 6  KUNST 2
             
ON 6/6 20.30 M+45 4 VANLØSE 7 KUNST 3
             
  20.30 M+60 7M 5 SUNDBY 8 KUNST 2
             
  20.30 SEN 2 7M 6 PRESPA G KUNST 2
             
TO 7/6 19.00 SEN 3 7M 6 NØRREBRO 7 KUNST 2
             
  20.30 SERIE 3 P1 4 DRAGØR 2 KUNST 3
             
FR 8/6 15.45 TOPCENTER   U10 2 BANE 1
             
  16.45 TOPCENTER   U11 1 BANE 1
             
  17.45 TOPCENTER   U12 8 BANE 1
             
  17.15 U14 P1 4 SUNDBY D KUNST 2
             
  18.00 U11 3 P1 E GVI 7 BANE 7
             
  18.00 U11 2 P2 F KASTRUP 7 BANE 7
             
  18.30 U19 M 2 HIK 6 KUNST 2
             
  19.00 U14 P3 5 GVI 1 KUNST 3
             
LØ 9/6 09.30 U13 M 5 FREM 6 KUNST 3
             
  09.30 U12 3P2 F VANLØSE 7 KUNST 3
             
  10.00 U12 1 P1 8 VANLØSE 7 KUNST 2
             
  10.00 U11 1 P1 E SIF D KUNST 2
             
  11.00 U14 ØST 1 11 HB KØGE 1 KUNST 3
             
  11.30 U12 1 P2 2 BRØNSHØJ 4 KUNST 2
             
  11.30 U11 1 P2 2 B 93 4 KUNST 2
             
  13.00 U19 LIGA   AGF   TELIA PARKEN
             
  13.00 M+32  5 AC ODENSE 6 KUNST 3
             
  13.00 U13 P1 F VESTIA E BANE 7
             
  15.00 KS-SERIEN 3 KFUM 1 KUNST 3
             
SØ 10/6 10.00 U11 1 P1 F AB TÅRNBY 7 KUNST 2
             
  10.00 U12 2 P1 2 HIK 7 KUNST 3
             
  10.00 U11 3 P2 D HVIDOVRE F KUNST 2
             
  10.00 U12 1 P3 6 B 93 G KUNST 3
             
  11.30 U14 ØST 2 4 LSF 1 KUNST 3
             
  11.30 U11 1 P2 5 SKJOLD 8 KUNST 2
             
  11.30 U11 1 P3 5 FR.AMAGER 8 KUNST 2
             
  13.30 U15 P1 2 JÆGERSBORG 7 KUNST 3