FODBOLDEN I  UGE 39
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG   15.00 - 19.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
FODBOLDEN I UGE 39
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 26/9 19.45 M+60   LYNGBY   FR.BERG IP
             
  20.30 M+32 ØST 5 STENLØSE 6 KUNST 9
             
TI 27/9 11.00 M+70  5 B 93 6 KUNST 6
             
ON 28/9 20.30 M+ 40 ØST 5 ALLERØD 7 KUNST 9
             
  20.30 SEN 7M KB 1 4 UNION 8 KUNST 10
             
  20.30 M+60 7M 6 KFUM G KUNST 6
             
TO 29/9 11.00 M+65 5 RØDOVRE 6 KUNST 6
             
  16.15 U12 RK 1 7 HVIDOVRE 2 KUNST 10
             
  16.20 U11 RK 1 7 VANLØSE 2 KUNST 10
             
  20.30 SEN 7M KB 5 7 FB   KUNST 6
             
  20.30 SEN 7M KB 8 1 FC AFVEJE 2 KUNST 9
             
FR 30/9 17.30 U14 P3 4 FB   KUNST 3
             
  17.30 U13 P4 7 ØSTERBRO G KUNST 11
             
  19.00 U17 M 5 HVIDOVRE 2 KUNST 9
             
  19.00 U19 ØST 2 LSF 6 KUNST 10
             
LØ 1/10 10.00 U12 PIGER D   E KUNST 10
             
  10.00 U12 RK 2 4 VANLØSE 1 KUNST 10
             
  10.00 U13 P2 2 VANLØSE 1 KUNST 6
             
  10.00 U12 KB2 F ØSTERBRO 8 KUNST 9
             
  10.00 U12 KB 4 G NØRREBRO 8 KUNST 9
             
  11.30 U10 A 7     KUNST 6
             
  11.30 U9 T 7     KUNST 9
             
  11.30 U12 T 5 BRØNDBY 6 KUNST 6
             
  16.00 FA 2000   U19 - 2 1 UDE
             
  13.30 U16 - 3   ??   KUNST 10
             
SØ 2/10 10.00 U10 T E   F KUNST 6
             
  10.00 U13 LIGA 8 BS 72 G KUNST 6
             
  10.00 U14 M 5 FREM 7 KUNST 10
             
  12.00 SERIE 3 KB 3 6 AMAGER FF 1 KUNST 9
             
  12.00 SERIE 4 KB 9 4 VLI   KUNST 10
             
  12.00 CBS   SERIE 2 3 KUNST 3
             
  14.00 U16 M 8 FR.VALBY 7 KUNST 9
             
  14.00 U15 LIGA 5 MÅLØV G KUNST 10
             
  16.00 SERIE 3 KB 4 6 VALBY 1 KUNST 9
             
  16.00 SERIE 4 KB 6 4 HB 2 KUNST 10
             
  16.00 KB MIX       KUNST 6